Podpora

Podpora pro naše doplňky, které běží na platformě Shoptet.

 
Nenašli jste odpověď k našim Shoptet doplňkům ve článcích?
Kontaktujte nás na:

 podpora@dklab.cz
 +420 732 738 434

Historie Historie:
Štítky v obrázku

Štítky v obrázku

Doplněk umožňuje přidat body na obrázek a následně vám umožní vytvořit vícejazyčný popisek tohoto bodu zobrazující se po najetí myši. Umožňuje také jednoduché vybrání pozice a přiřazení ke kategoriím, produktům, stránkám a nebo vlastní přidání placeholderu po celém e-shopu.

Filtry+

Filtry+

Doplněk umožní nastavit zobrazení filtrů jako posuvník. Umožní dvě nastavení zobrazení a nastavení mobilního zobrazení filtrů. V doplňku se dají vybrat odlišná chování pro parametry filtrů.

Naposledy navštívené produkty

Naposledy navštívené produkty

Zobrazte zákazníkům jejich právě navštívené produkty. Udržte tak pozornost zákazníka u produktu, který ho zaujal. Díky rychlé možnosti se k němu vrátit navýšíte pravděpodobnost jeho zakoupení.

Poznámka a příloha k produktu

Poznámka a příloha k produktu

Doplněk umožňuje zákazníkovi napsat poznámku a nahrát přílohu ke konkrétnímu produktu. Odkaz na přílohu a poznámku se uloží do poznámky objednávky.

Oblíbené produkty

Oblíbené produkty

Vaše zákazníky jistě často zaujme nějaký produkt, který by si chtěli vložit do oblíbených, aby se k němu mohli v budoucnu vrátit. S doplňkem Oblíbené produkty to je nyní možné! Pro registrované zákazníky jsou oblíbené produkty napárovány na jejich zákaznický účet a jsou dostupné odkudkoliv. Registrovaní mají možnost vytvářet více nákupních seznamů. Řada e-shopů využije možnost zapnout zobrazení oblíbených produktů v košíku.

Porovnávač zboží

Porovnávač zboží

Dopřejte Vašim zákazníkům komfort a umožněte jim porovnat si zboží dle popisných a filtračních parametrů. Budete mít konkurenční výhodu a zákazníci budou mít o důvod víc se vracet.

Slider+

Slider+

Doplněk Slider+ vám umožňuje aplikovat slider na produkty úvodní strany. Přináší vylepšení carouselu, mobilního slideru produktových fotek a umožňuje vložit slider s pásem log nad zápatí.

Záložky na detailu produktu

Záložky na detailu produktu

Doplněk Záložky na detailu produktu umožňuje vytvořit vlastní editovatelné záložky na kartě produktu, které můžete přiřadit všem, nebo jen konkrétním produktům.

Poslední zákazníci

Poslední zákazníci

Doplněk zvýší důvěryhodnost obchodu a celkové konverze, vzbudí větší důvěru v prohlížený produkt a motivaci k jeho nákupu.

Tento týden zakoupilo

Tento týden zakoupilo

Ukažte vašim zákazníkům, které produkty jsou žádané, a navoďte psychologicky nákupní horečku

Pro dopravu/dárek zdarma zbývá

Pro dopravu/dárek zdarma zbývá

Ukažte Vašim zákazníkům, za kolik musí ještě nakoupit pro dopravu nebo dárek zdarma, a motivujte je pro větší nákup.

Odpočet akční ceny

Odpočet akční ceny

Doplněk Odpočet akční ceny psychologicky působí na zákazníka. Zobrazí odpočet času v detailu produktu, kategorii a v carouselu. Ukáže přesně, do kdy je platná akční cena produktu.

Bannery+

Bannery+

Podrobný článek o nastavení Shoptet doplňku Bannery+.

Instagram Widget+

Instagram Widget+

Podrobný návod k nastavení doplňku Instagram Widget+ po instalaci pro platformu Shoptet.

Mezi naše klienty patří:

Licirna

Yage

Akinu

Espeon

Perricone MD

Made for Skin

Grossmann

Fajnspanek

Jsme na Facebooku