Porovnávač zboží

Dopřejte Vašim zákazníkům komfort a umožněte jim porovnat si zboží dle popisných a filtračních parametrů. Budete mít konkurenční výhodu a zákazníci budou mít o důvod víc se vracet.

Po instalaci je porovnávač ihned aktivní s výchozími hodnotami. Tlačítka pro porovnání se zobrazují ve výpisu i detailu produktu, včetně vyhledávání a stránky značek. Ikona porovnávače se zobrazuje v hlavičce e-shopu a celkové zobrazení je optimalizováno pro šablony POP, ROCK, SOUL, Techno, Tango, Waltz, Classic, Step a Disco.

Po instalaci nebudou ihned staženy parametry produktů! Parametry se synchronizují 1x denně v noci. V případě, že chcete mít popisné / filtrační parametry s doplňkem synchronizovány ihned, je potřeba se přihlásit do administrace doplňku a kliknout na tlačítko "Aktualizovat parametry".

Základní nastavení

Základní nastavení Porovnávače zboží umožňuje nastavit tyto parametry:

 • Max. počet produktů
  Hodnota udává kolik produktů může mít maximálně uživatel v porovnávači, lze vybrat mezi 2 až 10.
 • Pouze registrovaní
  V případě, že je volba vybraná, budou volby porovnávače pro neregistrovaného zákazníka zešedivělé a po najetí/kliku budou vyzývat k registraci.
 • Nezobrazovat cenu pro registrované
  Je-li volba aktivní, nezobrazí v porovnávači cenu pro registrované uživatele. Shoptet API neumí aktuálně pracovat s cenami pro registrované, jestliže pro Vaše registrované uživatele pracujete s rozdílnými ceníky / věrnostními slevami, doporučujeme mít volbu aktivní. Je to dočasné řešení, než budeme mít přístup k finální ceně i pro registrované uživatele.
 • Zobrazení ceny
  Formát ceny produktů v porovnávači (s DPH, bez DPH, obě ceny - hlavní s DPH, obě ceny - hlavní bez DPH).
 • Porovnávat popisné parametry
  Bude vypisovat v porovnávači popisné parametry.
 • Porovnávat filtrační parametry
  Bude vypisovat v porovnávači filtrační parametry.
 • Vždy zobrazit tlačítko Detail
  Je-li volba aktivní, nezobrazí se v porovnávači u produktů tlačítko koupit, ale detail (s proklikem do produktu).
 • Zobrazit krátký popis
  Má-li se zobrazit v porovnávači u produktů krátký popis produktu.

Další nastavení

Štítek

Můžete si nastavit styl a barevnost štítku u produktu. Štítek je možné skrýt, zobrazit ikonu, text a ikonu + text. Štítek se zobrazuje v prostoru jako štítky Akce, Novinka a další.

Hlavička

Nastavte si barvu ikony v hlavičce i pozadí kolečka, značícího počet produktů v porovnávači.

Tlačítka

Nastavte si barevnost a styl odkazů pro přidání / odebrání produktu do / z porovnávače zboží. Tlačítka můžete vypnout, případně v detailu produktu zobrazit textově nebo přidat před text ikonu. Ve výpisu produktů můžete použít textový odkaz, text s ikonou, nebo volbu, kterou doporučujeme, ikona v rohu produktu (pozice záleží na konkrétní šabloně).

Nastavení textů

Pod záložkou Nastavení textů můžete spravovat kompletní textaci porovnávače. Po instalaci je přidán Váš výchozí jazyk e-shopu. Po kliknutí na jazyk můžete upravit všechny texty daného jazyka. Pri přidání dalšího jazyka klikněte pod tabulkou jazyků na "Přidat".

Mezi naše klienty patří:

Licirna

Yage

Akinu

Espeon

Perricone MD

Made for Skin

Grossmann

Fajnspanek

Jsme na Facebooku