Poslední zákazníci

Doplněk zvýší důvěryhodnost obchodu a celkové konverze, vzbudí větší důvěru v prohlížený produkt a motivaci k jeho nákupu.

Instalace

Standardně doplněk stahuje nové objednávky za posledních 24 hodin každý den ráno ve 3:00. V případě, že chcete uložit celou historii objednávek, uložte je manuálně pomocí tlačítka "Stáhnout objednávky" v nastavení doplňku.

Nastavení doplňku

Vyjížděcí widget se zákazníky

V možnostech nastavení si můžete změnit vlastní text, který se má zobrazit před jménem a příjmením zákazníka, barevnost vyjížděcího okénka, interval (zpoždění) mezi vyjížděcími okénky a celkový počet vyjížděcích okének.

Widget kolik zákazníků objednalo

V případě, že nastavíte zobrazení widgetu, zobrazuje se v detailu produktu pod tlačítkem koupit. Prvně si nastavte od jakého počtu objenávek se má widget zobrazit (více než zvolené číslo). V případě, že nechcete ukázat zákazníkům absolutní čísla, můžete si nastavit maximální zobrazené číslo. V případě, že nastavíte maximální číslo například 100 a budete mít 101 objednávek, zobrazí se text, který si nastavíte. Například "Zakoupilo již více než 100 zákazníků".

Mezi naše klienty patří:

Licirna

Yage

Akinu

Espeon

Perricone MD

Made for Skin

Grossmann

Fajnspanek

Jsme na Facebooku