Tento týden zakoupilo

Ukažte vašim zákazníkům, které produkty jsou žádané, a navoďte psychologicky nákupní horečku

Instalace doplňku

Uložení identifikátorů zakoupených produktů za probíhá každý den ve 2:00. Pokud chcete produkty uložit mimo tuto dobu, nebo jste si doplněk právě zakoupili, použijte tlačítko "Uložit produkty".

Nastavení doplňku

V nastavení doplňku si můžete zvolit, zdali se má zobrazit počet zákazníků, kteří zakoupili produkt, nebo počet produktů, který byl celkem zakoupen. Volitelně si nastavíte, jestli se má widget zobrazit na úvodní straně, v kategorii nebo detailu produktu. 

Hlavním nastavením je, od jakého čísla se má widget zobrazovat, a to včetně přičteného čísla. Určitě nechcete, aby se widget zobrazova u všech produktů. S čísly si můžete hrát tak, jak vám to bude ve finále vyhovovat. 

Aby zákazníci neviděli vaše absolutní čísla, můžete si nastavit maximální zobrazené číslo. V případě, že chcete vyolbu vypnout, napište hodnotu 0. Maximální číslo, které se bude zobrazovat, včetně přičteného čísla. Příklad: Prodáno 15 ks, přičteno = 10, celkem tedy 25, maximální číslo = 20, tak bude zobrazeno více než 20 ks, resp. zákazníků.

Nastavení textu a slov

Doplněk umožňuje změnu textace například pro jazykové mutace. Standardně se texty instalují v češtině. Text u volby "více než" se zobrazuje jen tehdy, když má produkt větší prodejnost než maximální číslo a volba "Zobrazit číslo" je nastavena na "Počet zákazníků". V praxi to vypadá tak, že se zobrazí text například "Tento týden prodáno více než 20 zákazníkům".

Nastavení vzhledu

Doplněk umožňuje vlastní nastavení barevnosti widgetu. Můžete nastavit vlastní barvu pozadí, textu a rámečku. Je možnost si zvolit, jestli se má zobrazit rámeček nebo jestli má být průhledný. Volba průhlednosti je pro celý widget, jelikož se zobrazuje nad obrázky. Nastavte si, jestli má být váš widget hranatý nebo kulatý tak, aby vám to zapadlo do designu vašeho Shoptetu.

Mezi naše klienty patří:

Licirna

Yage

Akinu

Espeon

Perricone MD

Made for Skin

Grossmann

Fajnspanek

Jsme na Facebooku