Záložky na detailu produktu

Doplněk Záložky na detailu produktu umožňuje vytvořit vlastní editovatelné záložky na kartě produktu, které můžete přiřadit všem nebo jen konkrétním produktům.

1. Přidání záložky

Prvním krokem pro založení záložky je její vytvoření. Klikněte na tlačítko PŘIDAT. V modálním okně napište pracovní název záložky. Záložky se podle pracovního názvu řadí a pracovní název se neukazuje nikde mimo administrace. Slouží například k rozlišení skupin produktů, abyste neměli 5 záložek s názvem "Doprava". Pro nadměrné zboží vytvoříte například "1. Doprava pro nadměrné zboží". Záložka se bude vkládat jako první. Záložka po vytvoření je zatím skrytá.

2. Úprava záložky

V seznamu záložek klikněte na název záložky a přejdete do úpravy záložky. Nastavte viditelnost, název záložky a vyberte, jestli má být záložka přiřazena všem produktům, nebo jen těm, které vyberete dle kategorie.

Samotný popis produktu upravujete v editoru jako ve "Wordu". V případě, že chcete vložit obrázek, vložte ho nejprve ve správci souborů v Shoptetu a zkopírujte si jeho URL. Při vkládání obrázku do záložky pomocí tlačítka "Vložit / upravit obrázek" budete vyzváni ke vložení URL.

3. Nastavení

V možnotech nastavení si zvolíte, zdali chcete ze záložek vypnout diskuzi, nebo kam se mají záložky řadit.

Mezi naše klienty patří:

Licirna

Yage

Akinu

Espeon

Perricone MD

Made for Skin

Grossmann

Fajnspanek

Jsme na Facebooku