Webové stránky

Ke každé internetové stránce patří neodmyslitelně její vzhled. Každý návštěvník si jej všimne dříve, než začne číst, a pokud jej vzhled odradí, možná dokonce ani číst nezačne. Dobrá grafika může vdechnout stránkám jiskru a svěžest, špatná grafika může pohřbít sebelepší nápady.

Vzhled stránky, vybrané barvy, křivky, písmo a celkový vzhled dávají každé stránce její neopakovatelný otisk, který si návštěvník zapamatuje. Pokud je vše namixováno tak, jak má, uživatel získá větší důvěru ve sdělení i ve sdělovatele. Pamatujte, webové stránky jsou Vaší vizitkou.

Zobrazit více

Shoptet
Shoptet

Shoptet je velmi sofistikované řešení na pronájem internetového obchodu, který můžeme vřele doporučit. Je jedničkou na trhu s více než 30 tisíci e-shopy.

Studio dkLAB je prověřený Zlatý partner Shoptetu. Tvoříme individuální šablony a design na míru, dle potřeb zákazníka. Dodáváme kompletní kódování, které nenaruší chod Shoptetu. K celkovým úpravám můžeme nabídnout i kompletní nastavení e-shopu pro provoz a UX analýzu.

Pro Shoptet dodáváme doplňky, které vylepšují tisíce e-shopů.

Více o Shoptetu

 
E-shop na míru

E-shop je v dnešní době již nedílnou součástí podnikání. Naše moderní e-shopové řešení, které prošlo dlouholetým vývojem, je velmi jednoduché na obsluhu a nepostrádá všechny moderní prvky internetového obchodu.

Každý internetový obchod je velmi individuální a konečné řešení sestavujeme vždy podle požadavků a nároků klienta a především jeho zákazníků.

Snažíme se klientovi zautomatizovat všechny procesy, které jsou možné. Internetové obchody propojujeme s firemními systémy, jako jsou K2, Altus Vario, MRP apod.

Chci e-shop na míru

Mezi naše klienty patří:

Licirna

Yage

Akinu

Espeon

Perricone MD

Made for Skin

Grossmann

Fajnspanek

Jsme na Facebooku