Vyjádření klientů

Výběr vyjádření našich klientů po realizaci zakázky.

Zobrazit vyjádření na Shoptet partnerech

MZ Liberec

Bez obav můžu říci, že Vámi vytvořené webové stránky naší společnosti nejenže splnily, ale jednoznačně předčily naše očekávání.

Odvedli jste profesionální práci s ohledem na poslední trendy tvorby webových stránek a oborové zaměření naší společnosti. Struktura, grafické rozložení a celkový dojem bezpodmínečně splnil naše představy a přání možnosti prezentace firmy v 21. století pomocí webového rozhraní.

Po pravdě musím říci: Je málo firem, které bych díky jejich profesionalitě, přístupu, jednání a odvedené práce mohl dále doporučit.

Vy mezi ně právem patříte. Těším se na další spolupráci. Děkujeme Vám.

Ing. Jan Šeberka
marketing manager


RBD Reality

Za naši společnost, RBD servisní s.r.o., bych tímto vyjádřila velké díky za precizně a profesionálně odvedenou práci, při tvorbě nejen webových stránek, ale také změně firemní identity. Jsem nesmírně překvapena, že práce probíhala nejen v pracovní dny a celkový výsledek byl laděn i ve svátky a víkendy. Je patrné, že pro studio je na prvním místě klient a jeho spokojenost. Ještě jednou děkujeme.

Klára Šperlová
realitní manager


Planet Sushi

Studio dkLAB nám vytvořilo moderní designové webové stránky, na které máme velmi kladné ohlasy. Jsme s prací naprosto spokojeni a Studio dkLAB určitě využijeme i u našich dalších projektů.

Oceňujeme zejména preciznost, cit pro detail a individuální přístup.

Jan Hrnčíř
marketing manager


Bison a UHU

Náš produktový web a eshop zároveň je součástí rozsáhlé elektronické prezentace týkající se jedné ze dvou hlavních komodit, kterou společnost Z - TRADE s. r. o. na trh přináší. Díky technologii dkLAB vznikly provázané funkční weby moderního a svěžího vzhledu. Svojí funkčností dobře doplňují naši obchodní práci. Velkou výhodou je mladý flexibilní přístup ze strany dkLAB.

Filip Hašek
key account manager


Candle Warmers

S novými stránkami od Studia dkLAB jsme spokojeni, pěkně vypadají a dobře fungují nejen na počítači, ale také na mobilních zařízeních, přes které si weby prohlíží stále více lidí.

Lucie Röslerová
brand cupid


Flamingo DELUXE

Společnost dkLAB využíváme k mnoha projektům a také nyní bylo vše vyhotoveno během pár dní, včetně nastavení webhostingu a domény. Již nyní máme pozitivní ohlasy od našich zákazníků na nový web Flamingo DELUXE.

Martin Huml
jednatel společnosti


Lepidla.cz

Jednoduchá orientace pro konečného klienta při výběru lepidla. Snahou bylo zjednodušit proces komunikace se zákazníky, kteří potřebují poradit s lepením a neví si rady. Jsme s prací Studia dkLAB velmi spokojeni.

Ing. Daniel Drobný
product manager


ČEKO IMPORT

Řešení webu od dkLAB přineslo celkové oživení naší internetové prezentace a díky tomu jsme zaznamenali nárůst obchodů provedených elektronickou cestou, která je pro nás, z hlediska dalšího zpracování, přehlednější a pohodlnější. Naši zákazníci jsou velmi spokojeni s tím, že mají lepší přehled o aktuálních cenách a dostupnosti zboží. Zvyšuje se nám počet objednávaných položek a velmi dobře se nám tímto systémem zavádějí novinky.

Ing. Milan Šafář
předseda představenstva


Gymnázium Broumov

Webové stránky Gymnázia Broumov jsou velmi dobře strukturované, mají příjemné uživatelské prostředí a živý nápaditý design. Jsme s jejich fungováním velmi spokojeni. Výborně fungují i v chytrých telefonech.

PaedDr. Milan Kulhánek
učitel a webmaster


Hammer Strength Fitness

S dkLAB spolupracujeme již řadu let. Od začátku jsme věděli, že investice do webového řešení od Studia dkLAB bude mít rychlou návratnost. Vždy vyslechne naše nápady, podněty a jako správný odborník je dokáže komentovat a nasměřovat tak, aby se staly opravdu funkčními a užitečnými.

Jeho rychlosti, umění propojit design a funkčnost si ceníme nejvíce. Doporučujeme!

Mgr.Roman Valenta
jednatel společnosti


IMAGE CZ

Spolupráce s dkLAB byla již od začátku velmi příjemná. Cokoliv jsme si i dodatečně vymysleli, to bylo profesionálně zapracováno. Prozatím jsme obměnily naše webové stránky, které jsou nyní designově vzdušnější a hlavně, co nám neskutečně ulehčilo práci, bylo napojení na náš ERP systém a dokonale jednoduchá a praktická administrace webu.

Těším se na brzké pokračování, kdy budeme předělávat e-shop, a volba partnera pro tuto činnost je už nyní jasná.

Ing. Tomáš Tureček Ph.D.
project manager


Canapedecor

Spolupráce se Studiem dkLAB byla na velice dobré úrovni. Ochota, rychlost a spolehlivost. Nový web by nám měl rozšířit klientelu, díky přehlednosti a jednoduchosti.

Ing. Leona Davidová
ředitelka společnosti


Střední škola gastronomie a služeb Trutnov

Rychlé a profesionální jednání, bezproblémová komunikace, grafická úprava a struktura webu odpovídá zadání, snadno ovladatelný redakční systém.

Ing. Petra Jansová
ředitelka


Yankee Candle

Studio dkLAB vytvořilo internetový obchod, který je v rámci internetových obchodů jedinečný tak, jako jsou vonné výrobky Yankee Candle. Tým dkLAB vyhověl našim náročným požadavkům na design, uživatelskou přístupnost i technické řešení. Dokázal napojit internetový obchod na interní systém firmy a značně přizpůsobit systém pro specifickou prezentaci produktů Yankee Candle.

Ing. Zbyšek Záliš ml.
vedoucí společnosti


Gebas Reality - Privátní makléř

Profesionální, kvalitní a nadstandardní služby za přijatelnou cenu. Dlouho jsme hladali schopné a kvalitní webové služby a nyní mohu s klidem doporučit známým, případně partnerským firmám. Rádi služeb studia dkLAB využijeme i v budoucnu.

Ing. Vítězslav Gebas
jednatel společnosti


Královéhradecký krajský svaz stolního tenisu

Spolupráce je z mého pohledu bez problémová. Okamžitá reakce na mailový dotaz či telefonický hovor. V případě potřeby je vždy ochota k osobní schůzce. Vždy je maximální ochota vyhovět našim požadavkům, pokud to je technicky jen trochu možné. Z jednaní je patrná tolerance k mé počítačové nevzdělanosti a s tím spojená trpělivost. Grafická podoba stránek je povedená a podle ohlasů návštěvníků stránek líbivá. Zpětnou vazbou získáváme názory lidí, kteří naše stránky navštěvují a mají zájem se dále podílet na obsahu webu. Což je jedna z věcí, proč tyto stránky vznikly, a proto vidím celý projekt úspěšný. Se studiem dkLAB má naše sdružení velmi dobré zkušenosti, a proto můžeme případnou spolupráci doporučit i dalším subjektům.

MUDr. Bohumil Kleprlik
místopředseda KHKSST


SMI-ČR group s.r.o.

Jsem spokojen s profesionálním přístupem, vstřícností a rychlostí řešení studia dkLAB.

Martin Sajfríd
jednatel společnosti


F-Financial Consulting

Naše hodnocení na dodavatele webových stránek, firemní grafiky, tiskových materiálů a spolupráce je takové, že nemáme co vytknout ke vzájemné spolupráci. Dodavatel byl velmi vstřícný, rychlý a hlavně chápal naše potřeby a představy. Dodavatel neprosazoval své představy jako jiní, kteří ortodoxně prosazovali jen představy. Naše hodnocení je "výborný", to znamená za 1. Doufáme, že spolupráce zůstane i nadále v takovémto duchu a nezmění se přístup k zákazníkovi. Jinak ihned naše hodnocení samozřejmě doplníme i o negativní poznatky.

Miloslav Kašpar
ředitel společnosti


REC. ing. spol. s r.o.

Studio dkLAB provedlo na základě objednávky kompletní firemní identitu naší společnosti, zahrnující rekonstrukci webových stránek, vypracování logo manuálu včetně zajištěný designového potisku nového vozového parku firmy. Tímto došlo k celkovému oživení marketingu firmy a zvýšení přehlednosti a ucelenosti webových stránek. Studio reagovalo rychle, ochotně a zodpovědně na jakýkoli náš požadavek.

Ing. Milan Zítka
jednatel


Sintera Czech s.r.o.

Studio dkLAB nám během naší spolupráce vytvořilo web, který ve všech směrech předčil naše očekávání. Zejména si ceníme svěžího vzhledu s využitím posledních designových i ovládacích trendů. Spolupráci se studiem dkLAB mohu doporučit, jsme opravdu spokojeni.

Ing. Šárka Ogrocká
jednatelka společnosti


Svoboda - dopravní a inženýrské stavby a.s.

Celková realizace od dkLAB přinesla celkové oživení naší webové prezentace, je přehlednější a pohodlnější. Naši zákazníci jsou velmi spokojeni s tím, že mají lepší přehled o naší činnosti a díky stránkám přesně vědí, na koho se obrátit v případě jakýchkoliv dotazů. Zvyšuje se nám poptávka na zakázky. Dále bych chtěl poděkovat za profesionální a velmi taktní přístup. Ne vždy jsme se dokázali jasně vyjádřit, co chceme, ale díky Vaší trpělivosti jste naše stránky dotáhl do dokonalosti. Určitě se na Vás budeme nadále obracet.

František Svoboda ml.
ředitel společnosti


MT Střechy s.r.o.

Studio dkLAB nám realizovalo kompletní firemní identitu a web. Vše probíhalo na vysoké úrovni a výsledek je perfektní. Vřele doporučuji.

Martin Tautz
jednatel společnosti


Bronas spol. s r.o.

Nové provedení webových stránek od studia dkLAB je chváleno ze strany našich zákazníků. Spolupráce s panem Kulhánkem při vytváření stránek byla na velmi dobré úrovni.

Vilém Sieratovský
jednatel společnosti


Minitwix

Studio dkLAB naší firmu v krátké době dostalo na první stránky internetových vyhledávačů. Jejich profesionální přístup byl přínosem pro naší firmu. Zvýšil se zájem o naše služby a naše firma se dostala více "do světa". Ve srovnáni s předchozími tvůrci našich stránek musím vyzdvihnout profesionalitu a originalitu v práci studia dkLAB.

Jiřina Sommerová
majitelka


PM Wood Work

S výsledkem práce studia dkLAB jsem velmi spokojen. Výroba www stránek proběhla v daném termínu i přes řadu mých připomínek, oprav a doplňků.

Pavel Minář
majitel


K + M Broumov, s.r.o.

Řešením webu a e-shopu od studia dkLAB přineslo oživení naší internetové prezentace a hlavně spokojenost našeho velkého zákazníka. Spokojeni jsme s grafickým provedením a rychlostí uvedení do provozu. Děkujeme.

Josef Kumprecht
manager společnosti


Ing. Pavel Jalůvka

Spolupráce se studiem dkLAB byla bezproblémová a rychlá. Moje připomínky a návrhy byly okamžitě zapracovány do konečného výsledku.

Ing. Pavel Jalůvka
daňový poradce


Hotel MG Slavie

Studio dkLAB vytvořilo pro náš podnik stránky, které plně odpovídají naší představě profesionální prezentace našeho zařízení na internetu. Oceňuji především kreativní a aktivní přístup, který je pro dkLAB samozřejmostí. Kvalitu našich velmi stránek často oceňují i naši zákazníci.

Milena Galbová
jednatel 


ELMON spol. s r.o.

Dodavatel webových stránek plně vystihl naše požadavky na vzhled nové tváře naší společnosti i co se funkčnosti webových stránek týče. Spolupráce byla pružná, bezproblémová a nadále v ní budeme pokračovat při tvorbě e-shopu.

Patricie Pastorková
Vedoucí pobočky Broumov 


Základní umělecká škola Broumov

Základní umělecká škola Broumov v rámci "Nové cesty ZUŠ" - tedy naplňování nového směru v tradičním uměleckém školství na Broumovsku, nalezla v našem regionu nejideálnějšího partnera ve vytvoření svěží a plně funkční webové prezentace právě ve studiu dkLAB pana D. Kulhánka, která plně uspokojila naše očekávání a požadavky. Spolupráci s touto firmou mohu jen doporučit.

Štěpán Přibyl DiS.
ředitel školy

Mezi naše klienty patří:

Licirna

Yage

Akinu

Espeon

Perricone MD

Made for Skin

Grossmann

Fajnspanek

Jsme na Facebooku