Webové stránky

Tvoříme moderní webové stránky, internetové obchody a online aplikace.

 
Webové stránky

Ke každé internetové stránce patří neodmyslitelně její vzhled. Každý návštěvník si jej všimne dříve, než začne číst, a pokud jej vzhled odradí, možná dokonce ani číst nezačne. Dobrá grafika může vdechnout stránkám jiskru a svěžest, špatná grafiku může pohřbít sebelepší nápady.

Vzhled stránky, vybrané barvy, křivky, písmo a celkový vzhled dávají každé stránce její neopakovatelný otisk, který si návštěvník zapamatuje. Pokud je vše namixováno tak, jak má, uživatel získá větší důvěru ve sdělení i ve sdělovatele. Pamatujte, webové stránky jsou Vaší vizitkou.

 
Responzivní design

Nedílnou součástí nových webových stránek je responzivní design. Pro nezasvěcené to znamená, že se design webových stránek, respektive jeho rozložení, mění s šířkou rozlišení zařízení, na kterém je webová stránka zobrazena.

Zjednodušeně řečeno, design webových stránek se přizpůsobí všem zařízením, ať už je to stolní počítač, notebook, tablet a nebo mobilní telefon.

Z důvodu velké popularity mobilních zařízení je dnes responzivní design u nových webových stránek nepostradatelný.

 
Online platba

Potřebujete k webovým stránkám ještě připojit online platební bránu? Ať už se jedná o sponzorský dar, platbu s notifikací do databáze třeba za předplatné či školné, není problém.

Oblíbené jsou i takzvané "one product page", tedy stránky prodávající jeden produkt, kde máte vše přehledně na jedné straně.

Můžeme Vás propojit s platební bránou PayPal, GoPay, ComGate, případně s jakýmkoliv jiným řešením.

 
Webhosting

Spolupracujeme se špičkovým webhostingem ONEbit®,  který získal řadu prestižních ocenění jako Nejlepší PHP hosting, Nejvyšší dostupnost serverů a mnohá další.

Aplikace našim klientům dáváme výhradně na OneBit, protože je námi roky ověřený. Testovali jsme celou řadu konkurenčních českých hostingů.

 
Redakční systém

Webové stránky standardně dodáváme s naším vlastním redakčním systémem dkCMS pro snadnou správu obsahu. Nepracujeme s open-source řešeními a vyvíjíme vlastní, roky ověřenou aplikaci.

Součástí redakčního systému jsou moduly jako fotogalerie, články, produkty, newsletter, slideshow, otevírací doba a další.

 
Servis a správa

Předáním webových stránek to většinou nekončí. Velká část klientů požaduje servisní smlouvu pro předplacené úkony formou úprav a podpory webmasterům na celý rok.

Zajistíme Vám profesionální vkládání a editaci obsahu. Nemusíte se bát, že cokoliv zkazíte. Jednoduše nám zašlete podklady a my se o vše ostatní postaráme.

Mezi naše klienty patří:

Licirna

Yage

Akinu

Espeon

Perricone MD

Made for Skin

Grossmann

Fajnspanek

Jsme na Facebooku