Co děláme

Tvoříme moderní webové stránky, internetové obchody a online aplikace.

Webové stránky
Webové stránky

Ke každé internetové stránce patří neodmyslitelně její vzhled. Každý návštěvník si jej všimne dříve, než začne číst, a pokud jej vzhled odradí, možná dokonce ani číst nezačne. Dobrá grafika může vdechnout stránkám jiskru a svěžest, špatná grafiku může pohřbít sebelepší nápady.

Vzhled stránky, vybrané barvy, křivky, písmo a celkový vzhled dávají každé stránce její neopakovatelný otisk, který si návštěvník zapamatuje. Pokud je vše namixováno tak, jak má, uživatel získá větší důvěru ve sdělení i ve sdělovatele. Pamatujte, webové stránky jsou Vaší vizitkou.

Internetové obchody
Internetové obchody

E-shop je v dnešní době již nedílnou součástí moderního podnikání. V dnešní době je stále větším trendem spouštět e-shopy bez jejich kamenné pobočky - jak pro pohodlí zákazníka, tak i pro náklady a jednoduchou obsluhu prodejce. Ušetřete za provozní náklady kamenné prodejny, nebo zvyšte její zisk. Je jen na Vás, kdy začnete také.

Každý internetový obchod je velmi individuální a konečné řešení sestavujeme vždy podle požadavků a nároků klienta a především jeho zákazníků. Internetové obchody propojujeme s firemními systémy, jako jsou K2, Altus Vario, MRP apod.

Responsivní design
Responzivní design

Nedílnou součástí nových webových stránek je responzivní design. Pro nezasvěcené to znamená, že se design webových stránek, respektive jeho rozložení, mění s šířkou rozlišení zařízení, na kterém je webová stránka zobrazena.

Zjednodušeně řečeno, design webových stránek se přizpůsobí všem zařízením, ať už je to stolní počítač, notebook, tablet a nebo mobilní telefon.

Z důvodu velké popularity mobilních zařízení je dnes responzivní design u nových webových stránek nepostradatelný.

Redakční systém
Redakční systém

Webové stránky standardně dodáváme s naším vlastním redakčním systémem pro snadnou správu obsahu. Nepracujeme s open-source řešeními a vyvíjíme vlastní, roky ověřenou aplikaci.

Servis a správa
Servis a správa

Předáním webových stránek to většinou nekončí. Velká část klientů požaduje servisní smlouvu pro předplacené úkony formou úprav a podpory webmasterům na celý rok.

Full-service
Full-service

Jeden dodavatel na všechno? Aby vše parádně fungovalo, zajišťujeme klientům kompletní dodání projektu od zřízení webhostingu, až po konečné předání projektu.

Shoptet
Shoptet

Jsme oficiálním partnerem Shoptetu a tvoříme individuální šablony pro Shoptet, včetně kompletního nastavení e-shopu pro provoz. Podívejte se na www.lion-nutrition.cz a přesvědčte se samy.

Webhosting
Webhosting

Spolupracujeme se špičkovým wehostingem ONEbit®,  který získal řadu prestižních ocenění jako Nejlepší PHP hosting, Nejvyšší dostupnost serverů a mnohá další.

Instagram
Sociální sítě

Webové stránky dodáváme standardně s designovými ikonami na sdílení na známé sociální sítě. Standardně implementujeme Facebook plugin. Nabízíme také instagram marketing s našim unikátním know-how s vysokými výsledky.

Přejít do referencí      Kontaktujte nás

+420 728 929 848 info@dklab.cz Jsme na Facebooku